Restaurace a minipivovar Stará škola

Image1\

Srdečně Vás zveme do naší restaurace!    

     Stará škola Chudenice:     

    Hlavní část produkce minipivovaru je samozřejmě určena pro pivovarskou restauraci, která je nekuřácká. Zde vám k dobrému moku nabídneme naše zvěřinové speciality, steaky, domácí klobásy a mnoho dalších gastronomických zážitků. 

     V teplých měsících otevíráme velkou terasu, kde můžete posedět na čerstvém vzduchu. Pro nejmenší jsme vybudovali dětský koutek s houpačkou, pískovištěm a jinou zábavou.

     Rádi pro Vás připravíme oslavy, svatby i zábavy a bály. Pořádáme hudební festivaly a divadelní představení. Viz kalendář  akcí.

     Po domluvě je možnost i skromného přespání (i pro větší skupiny či cyklisty).

    Jídelní menu není stálé, odvíjí se od spolupráce s myslivci a dalších okolností, které zajišťují čerstvost našich pokrmů. V zimním období je však činnost kuchyně velmi omezena a je nutné se předem telefonicky domluvit.

 

     Restaurace U Kance Plzeň

   Jsme rádi, že naše pivo je již dostupnější pro více lidí a to otevřením restaurace v Plzni na adrese T.G. Masaryka 16. Otevírací doba je aktualizována v pravém sloupci webové stránky. 

   Využíváme salonek, kapacita je tedy cca 30 osob. K jídlu zde běžně dostanete kvalitní masové klobásy řezníka Jandy, známé již z Chudenic (vhodné i při bezlepkové dietě), nakládaný hermelín, utopenec a kančí či dančí guláš - dle aktuální nabídky.

   Zorganizujeme i firmení večírky či rauty, nabídka kuchyně je rozšířitelná.

   Pivo vozíme čerstvé přímo z ležáckého sklepa, na čepu budou většinou 4 druhy.

  Těšíme se na Vaši návštěvu!