Jsme tu pro Vás

O vaší spokojenost se stará skromný tým, který ve stejné sestavě funguje od roku 2010. V červnu 2012 jsme do "partičky" přibrali dva zkušené sládky.

Pavel Štulc

Ředitel kuchyně se zaměřením na masové a zejména zvěřinové dobroty. Pokud budete mít štěstí, v podvečer odhodí vařečku a s kytárou rozezpívá hospodu...

Olda Vlasák

Z baru se přesunul do ležáckého sklepa, kde bude koštovat, jestli je už pivo řádně vyzrálé. Ve sklepu už asi zůstane :).

Venda "Hranolka" Fremuth

Kuchyňský tanečník, odborník na vaření pochoutek ze zdrojů přirodou nabízených. Pravá ruka i noha Pavla Štulce (alias Melouna).

Klára Jurdová

Hlavní barmanka, občas asistentka šéfkuchaře. Nad ránem jí můžete zkusit přemluvit na bodyshot :)

Honza Ilgner

Hlavní sládek v našem minipivovaru, vařil již U Pašáka v Plzni a pochopitelně i v "rodném" pivovaru Radouš Šťáhlavy

Vilda Ilgner

Z pohledu sládka poskytoval cenné rady při stavbě pivovárku a nyní provádí dozor nad novými receptůrami a celým pivovarským provozem.

Aneta Mádlová

Kmitá kolem dvou-tří dětí a mezi tím se stará o web a e-shop.

V jarních a letních měsících nám pomáhají Barča Zoubková, Petr Zoubek a Verča Šteflová.

Pevně věříme, že se vám u nás bude líbit :)